Individuální, Pro ženy

Podnikání pro ženy – individuální kurz

Jeden z našich nejúspěšnějších kurzů absolvovalo již mnoho začínajících podnikatelek a nyní jsme pro vás připravili jeho novou verzi, která přináší další hodnotné bonusy a informace.

Tento kurz stojí 6.000 Kč + DPH (celkem 7260 Kč) a jedná se o plně individuální kurz pro 1 osobu, při kterém přijedeme za vámi kdekoli v rámci České republiky*! Kurz trvá 5 až 6 hodin a jedná se o intenzivní školení, které obsahuje konkrétní postupy a rady pro předem domluvený segment podnikání, a to i s ohledem na možnosti lokality a další aspekty.

Jak to probíhá
1) Zavoláte nám na telefon +420 603 86 95 86 a domluvíte si s námi termín, lokalitu a zadáte oblasti v kterých chcete podnikat

2) Připravíme vám kurz na míru vašich požadavků. Ověříme situaci v lokalitě, kde chcete podnikat, zmapujeme případnou konkurenci a její silné a slabé stránky. Připravíme pro vás model podnikání, který by podle našich dlouholetých zkušeností (od roku 1992) měl být pro vás optimální. Připravíme nejen plán postupných kroků, ale také co nejpřesnější odhad nákladů a tržeb, ale i řadu dalších aspektů, které jsou součástí naší know-how. V dlouhém seznamu našich informací, které pro vás máme připraveny, nechybí ani oblast chyb, kterých byste se měly vyvarovat.

3) V dohodnutém termínu přijedeme na domluvené místo a realizujeme kurz v plném rozsahu. Snažíme se v každé lokalitě zajistit pokud možno co nejkultivovanější prostředí pro nerušený průběh kurzu. Pokud je to možné, volíme místní podnikatelská centra, salonky v restauračních zařízeních nebo hotelech nebo jiné izolované prostory, ale v některých lokalitách jsou tato možnosti omezené a pak musíme volit podle místní reality.

Nenecháme vás v tom plavat
Součástí ceny kurzu je i podpora po absolvování kurzu! To je unikátní bonus našich kurzů, který jinde nenajdete! Čtvrt roku po absolvování kurzu nás můžete kontaktovat pro další rady a konzultace! V ceně máte 6 telefonických konzultací, ale také můžete využít komunikaci přes Skype nebo Google Hangouts (včetně videokonference). Díky tomu nebudete na problémy při startu podnikání samy a kdykoli nás můžete požádat o radu.

Co kurz neobsahuje
Kurz neobsahuje informace o legislativě a účetnictví! Soustředíme se čistě na realizaci startu podnikání a jeho optimalizaci pro úspěšný/ziskový provoz z hlediska strategie, nutných postupů, marketingu, zavedení značky, správné internetové prezentace, identifikace cílových zákazníků, strategie úspěšné komunikace směrem k zákazníkům a tak podobně.

Chcete více?
Pokud potřebujete širší podporu nebo se chcete dovědět více informací z podnikatelské praxe a naučit se další potřebné věci pro úspěšné podnikání, máme tady pro vás ještě příplatkovou službu PREMIUM za další 4.000 Kč + DPH. Ta z původního jednodenního kurzu udělá dvoudenní (tato příplatková cena mimo jiné reflektuje i náklady na ubytování našeho lektora poblíž vaší lokality). Za celkových 10.000 Kč + DPH tak získáte intenzivní 2 denní kurz 2x 6 hodin a 10 telefonických/Skype konzultací až na půl roku po absolvování kurzu. Výhodou je, že příplatek PREMIUM si můžete rozmyslet i během průběhu základního kurzu.

Pokud se vám tedy bude základní kurz líbit a získáte pocit, že by bylo škoda přijít o další porci důležitých informací, rad a postupů, můžete se rozhodnout až na místě a prostě příplatek PREMIUM doplatit na místě přímo lektorovi. Samozřejmostí je vystavení platného dokladu o zaplacení, takže i tento si následně můžete odečíst z daní.

Proč speciální kurz pro ženy?
Speciální kurzy pro ženy jsme začali dělat jako první v České republice (1992), a to hlavně z důvodů odlišných potřeb začínajících podnikatelek. Ženy mají obecně jiné pohledy na některé věci a potřebují podporu v jiných aspektech než muži. My jim tuto podporu umíme nabídnout a časem jsme si na stovkách kurzů pro ženy sami ověřili, že naše strategie je správná a vysoce efektivní. Ženy se na našich kurzech cítí dobře, snadno chápou úspěšné strategie, dokáží hovořit o svých obavách, nejistotě a slabých místech, umí přijmout ověřené postupy, které jim mají pomoci, výborně přijímají alternativy a tak podobně.

Pro úspěšný začátek podnikání a minimalizaci prvotních nákladů je primárně důležité se otevřít informacím, které přicházejí z ověřených byznysů jiných lidí. Někdy může být těžké smířit se s realitou, která se někdy liší od původních představ. S překonáním těchto překážek vám rádi pomůžeme.

*)Vzhledem k nákladům na dopravu a nákladům na čas lektora se za cílovou lokalitu považuje nejbližší město s vlakovým spojením a s možnostmi slušného ubytování pro lektora.

Líbí se vám tato naše nabídka?
Napište nám na e-mail info(zavináč)topgun.cz nebo zavolejte na telefon +420 603 86 95 86. Podíváme se na volné termíny a dohodneme si i pro vás nejvhodnější místo konání kurzu.