Individuální

Kurz pro začínající šéfy II. – 12.000 Kč

Rozšiřující pokračování kurzu I, které obsahuje náročnější řídící techniky. Intenzivní kurz trvá 2 dny (2x 6 hodin) a připravuje mladé vedoucí pracovníky na velké výzvy a vysokou pracovní zátěž.

Speciální individuální kurz pro začínající vedoucí pracovníky obsahuje sadu velmi účinných manažerských technik, ale také upozorňuje na časté chyby, které mohou vést ke ztrátě respektu a pozice.

Specialitou tohoto kurzu je unikátní část, která byla vytvořena ve spolupráci s řediteli významných českých průmyslových firem. Tato část nemá na českém trhu kvalitativně srovnatelnou alternativu a patří mezi největší chlouby naší firmy v oblasti odborných kurzů.

Kurz je určen pro dva typy „mladých šéfů“:

Prvním typem je mladý aktivní člověk, který by se rád vedoucím pracovníkem stal a na tuto situaci se chce připravit nebo ve kterém vidí jeho nadřízený perspektivního pracovníka a rád by ho na vedoucí pozici připravil.

Druhým typem je již jmenovaný vedoucí pracovník, který nemá mnoho zkušeností s vedením zaměstnanců a buď přímo sám nebo jeho nadřízený cítí řídící nebo výkonnostní rezervy, které by bylo vhodné zavčas eliminovat.

Líbí se vám tato naše nabídka?
Napište nám na e-mail info(zavináč)topgun.cz nebo zavolejte na telefon +420 603 86 95 86. Podíváme se na volné termíny a dohodneme si i pro vás nejvhodnější místo konání kurzu.