Individuální

Kurz pro začínající šéfy I. – 5.000 Kč

Připravte se na vedoucí místo! Zvyšte své šance uspět jako šéf ještě dříve, než se jim stanete. Nepokazte si začátek slibné kariéry zbytečnými chybami, na které vás můžeme velmi dobře připravit.

Speciální individuální kurz pro začínající vedoucí pracovníky obsahuje sadu velice účinných manažerských technik, ale také upozorňuje na časté chyby, které mohou vést ke ztrátě respektu a pozice.

Naučíme vás, jak se stát lídrem, jak řídit zaměstnance, jak delegovat práci, jak vyžadovat plnění povinností, jak vytvářet produktivní atmosféru i tlak na dosahování výsledků. Naučíme vás jak jednat v některých důležitých situacích, jak se oblékat, jak řešit krize a v neposlední řadě i jakou kariérní strategii zvolit pro vaši konkrétní situaci.

Jedná se o velmi intenzivní kurz, který vyžaduje vaši maximální pozornost a minimálně 6 hodin času. Kurz stojí 5.000 Kč + DPH.

Líbí se vám tato naše nabídka?
Napište nám na e-mail info(zavináč)topgun.cz nebo zavolejte na telefon +420 603 86 95 86. Podíváme se na volné termíny a dohodneme si i pro vás nejvhodnější místo konání kurzu.