Exclusive, Individuální, Pro firmy

Syndrom vyhoření

Individuální kurz pro manažery a podnikatele, kteří ztratili výkon a dostali se do slepé uličky. Naše společnost se specializuje výhradně na výrobní firmy a převážná část naší klientely jsou strojírenské firmy. Na trhu působíme 16 let a všichni naši lektoři mají za sebou dlouholetou praxi v managementu strojírenských firem.

Tvrdíme, že zkušenosti z průmyslového prostředí jsou naprosto jiné než z jiných oblastí, kde obvykle působí různé školící agentury a nabízí své teoretické znalosti. Naše firma dlouhodobě pomáhá vyvažovat výrobní kapacity strojírenských firem, zajišťuje kooperace, prodává stroje a pomáhá zavádět nové technologie (obrábění, robotizace, laserové technologie atd.). To jsou praktické zkušenosti, které nabízíme našim klientům.

Kdo lépe pochopí a nabídne lepší pomoc, než ten kdo podobnou situaci sám zažil a kdo ví, co opravdu funguje a co jsou jen teoretické předpoklady?

Syndrom vyhoření je vážný problém, který není radno podceňovat. Může mít fatální důsledky nejen v oblasti zdraví, ale také v oblasti kariéry a pokud se jedná o člověka na klíčové pozici, může vést k úpadku firmy.

Jak to funguje?
Toto není žádný dvoudenní kurz, při kterém vás odvezeme do lepšího hotelu a budeme do vás hustit pozitivní teorie a nutit vás k wellness nebo ke sportovním aktivitám. Tak se to dělat nemá a toto by vám ani nepomohlo. Pokud trpíte syndromem vyhoření, potřebujete zásadní změnu a ta nikdy nemůže být realizována v krátkodobém pobytu někde na horách.

Potřebujete dlouhodobou pomoc a časově náročné konzultace s lektorem, který zná vaši situaci, byl ve stejné nebo velmi podobné situaci a ví, co vám skutečně pomůže. S lektorem, který vám pomůže s organizačními problémy na vašem pracovišti, který dokáže analyzovat a správně vyhodnotit skutečné potíže vaší firmy a v neposlední řadě dokáže poradit i se vztahy doma.

Mnoho výkonných manažerů je pod dvojím tlakem. Náročná situace ve firmě je nutí pracovat více, usilovněji a déle. Doma pak musí čelit výčitkám, že se nevěnují rodině a musí řešit další konflikty a problémy. Mají pocit, že jsou na všechno sami, že jim nikdo nerozumí a že nikdo nechápe jejich situaci. Točí se v kruhu, a to je vyčerpává.

Jestli vaše okolí zapomnělo, že jste taky jen člověk, pomůžeme vám z toho ven.

Kolik to stojí?
Cena je individuální a začíná na 50.000 Kč+ DPH. Snažíme se cenu udržet co možná nejníže, ale je to časově velmi náročná služba, která vyžaduje několik cest za vámi, ubytování lektora a další náklady. Za to získáte nejen dlouhodobou pomoc a operativní konzultace přes telefon, ale hlavně individuální a naprosto diskrétní službu, která vám pomůže překonat krizové období a naučit se, jak takovým situacím v budoucnu předcházet. Dostanete k dispozici kouče, který má bohaté zkušenosti z vašeho oboru a z vaší situace.

V neposlední řadě získáte rychlé řešení vaší situace. Obvykle trvá 1 měsíc, než se situace spraví. Pokud syndrom vyhoření nebudete „léčit“, může vás zablokovat na půl roku a v mnoha případech i na delší dobu, a to v lepším případě. V horším mohou nastat vážné zdravotní potíže a dlouhodobé fatální následky.

Zavolejte nám nezávazně
Jste v těžké životní situaci a potřebujete pomoci. Bylo by od nás neprofesionální a nelidské, kdybychom takovou situaci chtěli využít, takže dokud z vaší strany jednoznačně nepřijde objednávka, dokud se nedohodneme na ceně a průběhu kurzu a dokud nezaplatíte fakturu, tak pro vás nic není závazné. Kdykoli si to můžete rozmyslet.

Takže klidně zavolejte na telefonní číslo +420 603 86 95 86 a zcela nezávazně si domluvte termín a způsob, jakým bychom se vám mohli věnovat. Nepotřebujeme od vás žádné tajnosti, osobní informace ani důvěrnosti. Při prvním rozhovoru se budeme snažit zjistit, jestli máte syndrom vyhoření nebo jestli jste jen „k smrti unavení“ a stačil by vám jen solidní odpočinek. V obou případech dostanete ZDARMA několik rad pro vaši situaci a pak sami uvidíte, jestli pro vás bude prospěšné požádat o účinnou pomoc.