Pro firmy

Kurz – psaní tiskových zpráv a PR článků – 22.000 Kč

Dvoudenní kurz, s příklady ze skutečných tiskových zpráv a PR (Public Relations) článků, které byly oficiálně zveřejněny v ČR. Naučíme vás, jak psát obchodní texty tak, aby splnily svůj účel. Naučíme vás jak přemýšlet, na co nezapomenout, jak se vyhnout problematickým formulacím a hlavně jak nedělat hrubé chyby (nikoli gramatické, ale obsahové), které by mohly v konečném důsledku poškodit vaši firmu. Naučíte se, jak psát srozumitelně a jak psát tak, aby váš text zaujal cílovou skupinu a vyvolal žádoucí reakce potenciálních zákazníků a obchodních partnerů.

Máme pro vás připravenou sadu reálných tiskových zpráv, na které vám budeme demonstrovat zásadní chyby, kterým byste se měli vyhýbat, ale můžeme v rámci kurzu rozebrat i vaše zprávy a ukázat vám na nich, co děláte špatně. V rámci kurzu si sami napíšete 2 tiskové zprávy pro vaši firmu a společně provedeme jejich rozbor.

Cena kurzu
Cena kurzu je 22.000 Kč + DPH pro 1 osobu. V ceně je zahrnuto ubytování a skupinová strava, ale nejsou v ní zahrnuty cestovní náklady ani jiné další služby. V případě účasti více osob z jedné firmy se cena snižuje na základě individuální dohody.

V ceně kurzu je i sada následných konzultací pro 3 vaše texty, které budete sami zpracovávat. To znamená, že vás nenecháme na holičkách ani po absolvování kurzu. Až budete sami tvořit nějaký složitější text a nebudete si jisti, jestli vámi napsaný text správně osloví cílovou skupinu, pomůžeme vám. Text nám pošlete a my vám uděláme jeho vyhodnocení a navrhneme případné úpravy a změny. Tím získáte nejen rychlou pomoc, ale také jistotu a praxi. V ceně kurzu máte 3 takové konzultace, takže 3x v průběhu 12ti měsíců po absolvování kurzu budete mít naši podporu.

Líbí se vám tato naše nabídka?
Napište nám na e-mail info(zavináč)topgun.cz nebo zavolejte na telefon +420 603 86 95 86. Podíváme se na volné termíny a dohodneme si i pro vás nejvhodnější místo konání kurzu.